Koka Karkasa Mājas

KOKA KARKASA MĀJAS

Koka karkasa mājas ir mūsu uzņēmuma lepnums. Mēs pievēršam uzmanību katrai detaļai, lai izveidotu ne tikai mājīgas un funkcionālas mājas, bet arī harmoniski iekļaujam tās dabas ainavā. Mūsu profesionālā komanda cieši sadarbosies ar jums, neatkarīgi no tā, vai vēlaties māju kā privātu oāzi vai uzņēmējdarbības vajadzībām. Mēs parūpēsimies, lai gala rezultāts atbilst jūsu idejām un prasībām.

Mūsu mājiņas ir ne tikai estētiski pievilcīgas, bet arī praktiskas, nodrošinot komfortu gan siltos, gan aukstos laikapstākļos. Lielu uzmanību pievēršam mājiņas siltināšanai, lai nodrošinātu optimālu temperatūru un enerģijas efektivitāti. Tādējādi, neatkarīgi no laika apstākļiem un sezonas, mūsu mājiņas nodrošinās jums patīkamu un mājīgu vidi.

 

Krāsu palete Nr.1

Krāsu palete Nr.2

Krāsu palete Nr.1

Krāsu palete Nr.2

MĀJIŅU SPECIFIKĀCIJA

 • mājiņas tips – karkasa ar apdares dēļu apšuvumu, siltināta;
 • statņu šķērsgriezums – 95×45 mm / 195×45 mm;
 • ārējās apdares dēļu biezums – 21 mm krāsoti;
 • iekšējās apdares dēļu biezums – 21 mm;
 • kopējais sienas biezums – 177 mm / 282 mm;
 • apdares dēļu stiprinājums – pneimo naglām;
 • logu skaits un novietojums – pēc vienošanās;
 • durvju skaits un novietojums – pēc vienošanās;
 • iespējamas nodalošās starpsienas;
 • jumta segums – metāla;
 • sienu siltinājums – Knauf Expert minerālvate 100 mm / 200 mm;
 • griestu siltinājums – Isover Insulfit beramā vate 100 mm / 200 mm;
 • grīdas siltinājums – Isover Insulfit beramā vate 100 mm / 200 mm ;

 

KARKASA MĀJIŅA "Arbor"

Mūsdienās pieaug interese par dabiskām, mierīgām un videi draudzīgām atpūtas vietām. Mēs piedāvājam gatavu koka karkasa mājiņas projektu “Arbor”, tā ir ideāli piemērota kā atpūtas kempings, ofiss vai viesu mājiņa. Mājiņa “Arbor” var tikt pielāgota klienta vajadzībām – izveidots kā ofiss + atpūtas telpa, ofiss + virtuve, guļamtelpa + atpūtas telpa, guļamtelpa + virtuve. Šī mājiņa ir izgatavota no kvalitatīva koka karkasa, nodrošinot drošību, izturību un ilgmūžību.

Viena no šīs mājiņas būtiskākajām iezīmēm ir iekšējie apdares dēļi, kas apstrādāti ar vasku. Apstrāde ar vasku ne tikai pasargā dēļa virsmu no bojājumiem, bet arī rada maigu un patīkamu sajūtu pieskaroties tiem. Ieejot mājiņā, jutīsiet siltumu un mājīgumu. Turklāt šis apstrādes veids piešķir dēļa virsmai unikālu spīdumu, uzsverot tā dabisko gaišumu un piešķirot telpai siltu un mājīgu atmosfēru.

Mēbeles ir būtiska mājiņas sastāvdaļa, tās papildina mājiņas stilu un estētiku. Pasūtot mājiņu “Arbor”, varat iegādāties arī visas attēlos redzamās mēbeles. Lai gan tās nav iekļautas standarta komplektācijā, tās var pasūtīt atsevišķi, ļaujot pielāgot mājiņas iekārtu un izvēlēties piemērotākās mēbeles individuālajām vajadzībām un gaumei. Mēbeles ir izgatavotas no augstas kvalitātes koka, kas nodrošina izturību un funkcionalitāti.

 

Iegādājoties koka karkasa māju vai pirti saņem dāvanā apdrošināšanu uz veselu gadu.

DARBA KĀRTĪBA

Sagatavojam koka karkasa mājas plānu pēc klienta individuālajām vēlmēm.

Mājas plānu sākam veidot pēc rūpīgas diskusijas, izprotot jūsu vēlmes un vajadzības. Šajā procesā uzklausām jūsu ierosinājumus, kā arī sniedzam konsultācijas un profesionālus ieteikumus, lai palīdzētu pārvērst jūsu vīziju realitātē.

Mūsu meistari izgatavo māju atbilstoši sastādītajam plānam.

Mūsu meistari ir augsti kvalificēti un pieredzējuši profesionāļi. Ar lielu lepnumu varam teikt, ka koka karkasu māju radīšana ir viņu sirdsdarbs. Viņi rūpīgi izstrādā katra projekta sastādīto plānu, ņemot vērā visus būvniecības aspektus un jūsu specifiskās prasības.

Palīdzam piegādāt un uzstādīt mājiņu.

Mēs nodrošinām drošu un laicīgu jūsu mājas piegādi. Palīdzēsim ne tikai piegādāt, bet arī uzstādīt māju.

 

MŪSU KONTAKTI

+37128737225

info@latvijasozols.com

UZDODIET SAVU JAUTĀJUMU

15 + 11 =